درباره مـــا

همراهی مطمئن در عرصه صنعت و تولید ، با سالیان ماشین طبرستان

درباره ما
شرکت سالیان ماشین طبرستان در سال ۱۳۸۲ با اهداف ارائه خدمت به صنعتی مشین سازی و قالب سازی در مازندران به مدیریت امیدناصر نژاد تاسیس گردید. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و ماشین آلات مجهز قادر است محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و ارائه نماید.
سالیان ماشین در حال حاضر یکی از مجهزترین واحد های صنعتی در زمینه طراحی و ساخت و راه اندازی خط تولید ماشین آلات و قالب های صنعتی در کشور ایران میباشد.
با تجربه و سابقه طولانی ، نامی نیک در میان صنعتگران و تولید کنندگان دارا می باشد. از همان ابتدا با بهره گیری از دانش فنی ، نیروهای متخصص و به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات تولیدی و پژوهش های مستمر در مسیر رسیدن به این هدف راه را هموار نموده وتا امروز که محصولات خود را به تمام نقاط کشور توزیع می کند.
اندیشه ای جز بهبود کیفیت و مجهز کردن روشهای تولید و رضایت مشتری نداشته است و تمام محصولات تولیدی توسط کارشناسان مجرب و خبره بر اساس استاندارد ها طراحی و تست شده و هم چنین سالیان ماشین طبرستان به انحناء مختلف از جمله تقدیر نامه ها و تایید های صنایع ذکر شده در شناسنامه ماشین سازی و قالب سازی طبرستان در سیاستگذاری فعالیت های خود میباشد با اعتقاد به اینکه بدون تجربه و سابقه در امور مرتبط با تولید ، امکان ارایه وجود ندارد و همچنین با توجه به محدود وسیع فعالیت های سالیان ماشین طبرستان ، تمامی امور مشاوره و روش آموزش ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و هر درخواست دیگر مشتریان در حیطه خدمات این مجموعه قرار میگیرد.
از این مجموعه با داشتن توان مهندسی بالا و دانش تجربی و سوابق اجرایی در امر طراحی و تولید و مشاوره ی محصولات مطابق با استاندارد های جهانی و ملی ، علمی و مهندسی و نیز ارتباط مستقیم با خود مشتریان ، محصولات خود را با قیمت عادلانه و رعایت اصل مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و هم چنین با ارایه گارانتی بالا و واقعی و خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته (حتی در ایام تعطیل) عرضه می نماییم.
گروه صنعتی سالیان ماشین طبرستان قصد دارد جهت انسجام هرچه بیشتر فرآیندها و فعالیت های خود با به کارگیری بالاترین سطح تکنولوژی موجود ، مجموعه یکپارچه ای مهیا سازد تا علاوه بر فرآیند طراحی بر فرآیند ساخت و تولید نیز متمرکز گردد.
همراهی مطمئن در عرصه صنعت و تولید ، با سالیان ماشین طبرستان
ماموریت و اهداف
چشم انداز سالیان ماشین طبرستان
سالیان ماشین مصمم است با اجرای سیستم های مدیریتی و تکیه بر تخصص و تجربه کارکنان خود و با نوسازی فرایندهای کاری و ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات ، ضمن توسعه بازار، کیفیت امور خود در ارتباط با مشتریان را بهبود بخشیده و قصد دارد ظرف پنج سال آتی عنوان برترین شرکت صنعت تولید ماشین آلات در خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.
ارزش های سالیان ماشین طبرستان
شرکت سالیان ماشین طبرستان ارزشهای زیر را مبنای تمامی رفتارها و اقدامات خود قرار داده است:
– عملکرد عالی در ارائه انواع ماشین آلات صنعتی و راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ
– عملکرد عالی در ارائه خدمات پس از فروش، خدمات مشاوره ای و آموزشی، خدمات سرویس و نگهداری و تأمین انواع قطعات یدکی
– ارتقاء و بهبود مستمر فعالیت ها
– توجه به نظرات مشتریان و جلب نظر آنان
– صداقت و امانتداری در ارتباط با مشتریان و جامعه
گواهینامه ها و افتخارات
راه های ارتباط با ما

برای ارتباط با ما از طریق فرم زیر اقدام کنید

از کاربران گرامی درخواست میشود درصورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد ویا هرگونه سوال در رابطه با شرکت و محصولات تولیدی آن از این طریق با ما در میان بگذارید.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  شماره تماس

  پیام شما

  گروه صنعتی سالیان ماشین طبرستان

  گروه صنعتی سالیان ماشین طبرستان مجری طراحی و ساخت ماشین آلات و قالب های صنعتی برترین سازنده خط تولید شرکت های تولیدی ، صنایع رول فرمینگ ، بتنی ، رابیتس ، سیلندر گاز مایع ، آتش نشانی ، LPG ، باد ، توری حصاری ، مرغی و…

  09113211418_09122901418
  فهرست
  error: Content is protected !!